تبلیغات
فقط بیوگرافی و عکس خوانندهای ایرانی Biography-photo-Irani - بیوگرافی آرش

فقط بیوگرافی و عکس خوانندهای ایرانی Biography-photo-Irani

 

نام کامل : آرش لباف

سن : ۲۸ سال

متولد : ایران ـ تهران

محل زندگی در حال حاضر : مالمو سوئد

اعضای خانواده : مادر ـ پدر و دو برادر

حرفه و شغل : خواننده ـ تهیه کننده و نویسنده آهنگ

سرگرمی : غواصی ـ بسکتبال ـ اسکیت ـ جمع آوری و کلکسیون کلاه !

اسم او آرش است و موسیقی او باعث میشود شما جوری برقصید که تا حالا نرقصیده اید ! نام او از یک قهرمان ایرانی قدیمی گرفته شده ـ کسی که زندگی هزاران نفر از مردم را در دوران باستان نجات داده است .

او در تهران بزرگ شد جایی که تا ده سالگی در آنجا زندگی میکرد ! ولی او هم مانند بسیاری از مردم ایران به اروپا نقل مکان کرد . در اواخر دهه هشتاد او به سوئد رفت . آرش و خانواده اش در ابتدا به شهری با نام آپسالا رفتند و به مدت ۵ سال در آنجا ماندند و سپس از آپسالا به مالمو رفتند . جایی که آرش هنوز در آنجا زندگی میکند .

اشتیاق او به موسیقی همچنان با گذشت زمان بیشتر و بیشتر میشد و بعد از رفتن به کالج او شروع به نوشتن موسیقی کرد . در ابتدا او کار خود را در گروهی به همراهی کامرون کارتیو و چند تن دیگر آغاز کرد که در کلوپ ها و بارها میخواندند ! اما پس از مدتی آرش پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت و بالاخره بعد از تلاش فراوان اولین آلبوم خود در بیست و دوم ماه سپتامبر سال ۲۰۰۴ منتشر کرد . او مستقیما در جدول های موسیقی تاپ ۱۰ سوئد شماره یک شد و پس از مدتی نیز در تمام اروپا به شهرت رسید و آلبوم او سومین آلبوم پر فروش شناخته شد ! حالا او جهانی شده !!!!

برچسب ها: بیوگرافی آرش،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 بهمن 1388 توسط mohammad
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : تم 98