تبلیغات
فقط بیوگرافی و عکس خوانندهای ایرانی Biography-photo-Irani - بیوگرافی مرتضی

فقط بیوگرافی و عکس خوانندهای ایرانی Biography-photo-Irani
 

 

مرتضی خواننده 24 ساله ای كه 417 نفر 3672 سئوال برایش مطرح كرده اند و او در سئوال پیچ این هفته ما به همه این سئوالات ، با علاقه و حوصله جواب میدهد:

مرتضی اسم واقعی اوست و اسم خانوادگیش برجسته است. با 24 سال سن هم در یك اداره كارمیكند ، هم یك بوتیك را میگرداند و هم خواننده ایست با طرفداران زیاد و شهرت رو به اوج. از او سئوال میكنم كه چگونه با یك دست سه هندوانه را بر میدارد و جواب میدهد :
- صبحها به اداره میروم ، بعد از ظهرها به بوتیك سر میزنم و عصر وشب هم وقتم صرف كارخوانندگی میشود.
. خوشبختانه در كار بوتیك با برادر بزرگترم شریك هستم و اگر وقت كم بیاورم او جورم را میكشد .
- تحصیلاتت چیست؟
- فوق دیپلم معماری دارم . خیلی دلم میخواهد دررشته طراحی تحصیلاتم را دنبال كنم اما با وضع فعلی فرصت سر خاراندن هم ندارم.
- یك نمونه ار سئوالاتی كه برای مرتضی بدست ما رسیده ، این است :
آقا مرتضی راستشو بگو ، جون ما حقیقت داره كه تو اول با نوش آفرین قرار ازدواج گذاشتی و حالا به لیلافروهر دل بسته ای ؟ انكار نكن ، خودم دیدم وقتی داشتی در تلویزیون برنامه اجرا میكردی چطورعاشقانه به لیلا خیره شده بودی...
نظیر همین سئوال در مورد ازدواج مرتضی با نلی و نسرین و چند خواننده وهنرپیشه جوان دیگر هم هست...
اما مرتضی خودش در مورد این شایعه ها چه میگوید ؟ آیا واقعا خیال ازدواج دارد و همسر آینده اش را درمیان دختران جوان هنرمند جستجو میكند ، یا اینكه یكی از آن دون ژوآن های زرنگ است كه بحث و صحبت درباره ازدواج را شیرین تر از خود آن میداند ؟
- جواب بده مرتضی ، این شایعه ها از كجا پیدا شده اند و نظر خودت در مورد آنها چیست ، واقعا خیال داری با یكی از خوانندگان جوان ازدواج كنی ؟ با لیلا فروهر یا نوش آفرین؟ با نلی یا نسرین؟

مرتضی میخندد و بعد كمی بفكر فرو میرود . وقتی قیافه اش جدی میشود به یك ورزشكار بیشتر شباهت دارد تا یك خواننده . او خیلی راحت وبی تكلف است و اصلا حالت عصبی و تدافعی در مقالب سئوال پیچ ندارد . بالاخره میگوید:

- بخدا من یك دون ژوآن نیستم و خیلی ناراحت میشوم اگر بدانم واقعا چنین تصوری از خود در ذهن عده ای از مردم ساخته ام . البته انتقاد از كسانی كه این قبیل شایعات را مطرح میكنند ندارم ، زیرا شهرت هنری خواه ناخواه شایعه ساز است ، اما آنچه میتوانم با اطمینان بگویم اینست كه من اصلا در این عوالم نیستم و با هیچیك از خوانندگان كه اسم بردید و آنهایی هم كه اسم نبردید ، رابطه عاطفی و دوستی نزدیك ندارم.
- میخواهی بگویی كه حتی آنها رانمی شناسی ؟

- چرا میشناسم ، بهمه ی آنها هم احترام میگذارم. اما رابطه عاطفی حسابش از دوستی عادی و برخوردهای مختلف در عالم همكاری جداست .
- فكرمیكنی علت این شایعه ها چیست ؟ بقول معروف" تا نباشد چیزكی مردم نگویند چیزها "...
- فكرمیكنم علتش این است كه من گاهی با خوانندگانی كه اسم بردید عكس گرفتم و در مجلات چاپ شد یا در تلویزیون با آنها برنامه های مشترك داشتم و همین ها سوژه بدست شایعه سازان داد . متاسفانه اغلب ما عادت داریم كه بمحض دیدن دختر و پسری در كنارهم برایشان حرف در بیاوریم . حالا فرق نمیكند اگر این كنار هم بودن ، در عكس یا در تلویزیون و به اقتضای شرایط كاری باشد ...

برچسب ها: بیوگرافی مرتضی،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 21 بهمن 1388 توسط mohammad
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : تم 98