تبلیغات
فقط بیوگرافی و عکس خوانندهای ایرانی Biography-photo-Irani - بیوگرافی محمدرضا عیوضی

فقط بیوگرافی و عکس خوانندهای ایرانی Biography-photo-Irani

به نام نامی حق

محمد رضا عیوضی در آغازین ماه فصل سرد زمستان در یك روز برفی در 50/10/6 در تهران دیده به جهان گشودمحمدرضا عیوضی تحصیلاتش را در مدرسه ی شهدای هفتم تیر و در دانشگاه آزاداسلامی در رشته ی مدیریت بازرگانی به پایان رسانده است

 علاقه به خوانندگی از همان دوران كودكی او را برآن داشت كه وارد این عرصه شود، ورود آقای عیوضی در عرصه ی موسیقی در اوایل سربازی ایشان بود كه با دادن تست صدا پذیرفته شدند.

در سال 1377 با رواج موسیقی پاپ در ایران وارد عرصه ی موسیقی پاپ گردید وی از اولین خوانندگانی محسوب می شود كه این سبك را در ایران رواج داده است.

سرزمین عشق، ساخته ی آقای ناصر چشم آذر اولین ترانه ای بود كه ایشان توانست یك شبه آن را به بهترین نحو ممكن اجرا كند ، كه مربوط به ورود تیم ملی ایران به جام جهانی 1998 بود.

ازدیگركارهای ماندگار ایشان ترانه ی گل واژه ی خلقت و میلاد امام است كه با همكاری آقای شب خیز انجام دادند و بعد ترانه ی عطر گلاب با شعر زیبای خانم فریبا وكیلی در توصیف هشتمین امام شیعیان را اجرا كردند.

در كارهای هنری ایشان به آثاری چون : رنگین كمون ، بر می گردم ، دختر شاه پریون و یه روز برفی
بر می خوریم . در حالی كه چند ترانه در آلبوم های مشتركی چون : ایران من ، گلایه ستارگان عشق و به رسم یادگاری دارند.

ترانه هایی كه می خواند روحیه و سلیقه های گوناگون را پوشش داده است وتاریخ انقضای خاصی ندارد ، وی معتقد است خواننده با انتخاب شعر و موسیقی نظر و احساسات خود را اعلام می كندكه اگر به كارهای گذشته ی ایشان دقت كنیم به این نكته پی خواهیم برد.

آقای عیوضی یك سابقه ی بازیگری را نیز در كارنامه ی هنری خود به ثبت رسانیده اند. گژدم33 ، سریالی بود كه ایشان در آن با نام سیامك شایگان در نقش یك جوان تحصیل كرده ایفای نقش نموده اند
آلبوم دختر شاه پریون شامل ترانه هایی است كه ایشان در این سریال خوانده اند ، به غیر از بازیگری آقای عیوضی سابقه ی مجری گری در چند برنامه ی مختلف كه از شبكه ی تهران، جام جم و شبكه سوم پخش شد را دارند.

از ویژگی های رفتاری این هنرمند معاصر كشورمان می توان به مهربانی و صبوری ایشان اشاره كرد
و نیز خیلی كم عصبانی می شوند و در مقابل اشتباهات دیگران زود عكس العمل نشان نمی دهند.

ایشان در سالهای اخیرنیز با همیاری و تلاش دوستان، موفق به دریافت مجوز تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی هنرمندان نوین گردید. از جمله اهداف شکل گیری باشگاه، سازماندهی و حمایت از هنرمندان در کلیه زمینه های هنری،از جمله موسیقی، تاتر، سینما، تلویزیون، هنرهای تجسمی، آهنگسازی و .... می باشد.

در حال حاضر نیز ایشان به عنوان مدیریت عامل و بالاترین مرجع تصمیم گیری باشگاه در حال خدمتگزاری به جامعه هنری کشور می باشند.

باشگاه فرهنگی ورزشی هنرمندان نوین برآنست تا با پیگیری امور، مسیر را جهت حضور و ظهور هنرمندان جوان کشور هموار نماید تا هنرمندان جوان از میان اقشار مختلف مردم و گروههای مختلف اجتماعی و حرفه ای فرصت مشارکت در برنامه ریزی ها و تصمیم سازی های موثر برای برداشتن موانع، حل مسائل و مشکلات هنرمندان را داشته باشند.

برچسب ها: بیوگرافی محمدرضا عیوضی،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 13 اسفند 1388 توسط mohammad
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : تم 98